REGULAMIN ŚWIETLICY

REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ

PRAWA I WARUNKI KORZYSTANIA ZE ŚWIETLICY

1. Ze świetlicy mogą korzystać wszyscy uczniowie w godz. od 7.00 - 15.30 .

1. Świetlica zapewnia uczniom, dojeżdżającym i odbieranym opiekę w godzinach przed lub po lekcjach.

1. Opieką wychowawczą zostają objęci również uczniowie skierowani do świetlicy z powodu nieobecności nauczyciela lub oczekujący na zajęcia lekcyjne, zwolnieni z uczęszczania na zajęcia np. wychowania fizycznego, religii.

1. Dziecko ze świetlicy mogą odbierać jedynie rodzice/prawni opiekunowie oraz wyznaczone przez nich osoby wpisane do karty zgłoszenia dziecka do świetlicy. W wyjątkowych sytuacjach uczeń może być odebrany przez inną osobę, której rodzic nie wpisał do karty zgłoszenia,  wyłącznie na podstawie pisemnego (lub telefonicznego) upoważnienia od rodziców/prawnych opiekunów.

1. Obowiązuje nienaganne i zgodne z regulaminem zachowania się w czasie zajęć i po zajęciach.

1. Obowiązkiem rodziców/prawnych opiekunów jest odbieranie dziecka punktualnie, według indywidualnych ustaleń. Nagminne nieprzestrzeganie punktualności w ostateczności skutkować może skierowaniem dziecka na izbę policyjną.

1. Każda zmiana decyzji rodziców w kwestii samodzielnego powrotu do domu po zakończonych lekcjach  przez ich dzieci musi być przekazana w formie pisemnej z datą i podpisem.