Informacja o Programie

Nasz szkoła bierze udział w Programie "Laboratoria Przyszłości". Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem inicjatywy jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której prowadzone będą ciekawe zajęcia angażujące uczniów, rozwijające ich talenty i zainteresowania. W ramach Laboratorów Przyszłości szkoła otrzymała wsparcie finansowe dzięki czemu uczniowie będą się uczyć poprzez eksperymentowanie co pozwoli na zdobycie praktycznych umiejętności. Będą się również uczyć pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym. Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna przewidziana na kolejne co najmniej pięć lat, począwszy od tego roku szkolnego.