Opieka stomatologiczna

Witam Państwa

Pragnę poinformować, że nasz gabinet dentystyczny Dental Clinique 41-500 Chorzów 11- Listopada 59/1a  będzie pełnił opiekę stomatologiczną nad uczniami chorzowskich szkół w bieżącym roku szkolnym.

Wizyta w naszym gabinecie będzie obejmowała:

* przegląd jamy ustnej wraz z diagramem zębowym

* instruktaż higieny jamy ustnej wraz z metodami szczotkowania zębów

* piaskowanie i czyszczenie zębów stałych i mlecznych zanieczyszczonych nalotem i kamieniem /w razie potrzeby/

* lakierowanie  zębów

Wszystkie powyższe zabiegi będą wykonane narzędziami sterylnymi oraz jednorazowymi przez wykwalifikowanych lekarzy dentystów.

Czyszczenie  sprawi, że zęby będą czystsze i bielsze.

Lakierowanie wzmocni szkliwo i zabezpieczy zęby przed próchnicą.

Cały pakiet profilaktyczny jest całkowicie bezbolesny oraz bezpłatny, refundowany ze środków publicznych /koszty pokrywa NFZ/.

Jeżeli dzieci i młodzież będą chętne do skorzystania z powyższych usług proszę czytelnie wypełnić ankietę i oddać ją wychowawcy.

Zapraszamy na wizytę.

Gabinet dentystyczny