Kronika szkolna 2020/2021

Podsumowanie konkursów za miniony rok szkolny

We wrześniu podsumowaliśmy konkursy, które odbyły się w minionym roku szkolnym – 2019/2020. Ze względu na pandemię COVID-19 i nauczanie w trybie zdalnym wręczenie nagród nie mogło się odbyć na zakończenie minionego roku szkolnego.

W Konkursie „Pięknego czytania” zwyciężyli:

I miejsce – Kamil P

II miejsce – Martyna K

III miejsce - Aleksander B

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, popularnością i wzbudzał pozytywne emocje.

Pozostali uczestnicy Konkursu zostali wyróżnieni. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową i słodki upominek.

Konkurs „Mój wymarzony Dzień Dziecka” skierowany był do wszystkich uczniów. Wykonane prace mogły być dowolnego formatu i w dowolnej technice. Organizatorzy otrzymali kilkanaście prac i zdecydowali nagrodzić wszystkich uczestników ponieważ wszyscy na to zasługiwali. Każdy z uczestników dostał słodki upominek i nagrodę rzeczową.

W ramach Konkursu „Sportowy Dzień Dziecka” uczniowie przesyłali filmiki i zdjęcia, na których pokazują jak dbają o zdrowie i kondycję fizyczną. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy Konkursu. Oprócz słodkiego upominku każdy dostał nagrodę rzeczową.