Kino Cinema City Silesia Uwierz w Mikołaja

7 grudnia 2023 roku uczniowie klas Szkoły Branżowej i klasa III A Szkoły Przysposabiającej do Pracy, wraz z wychowawcami, wybrali się do Kina Cinema City Silesia Center na film pt: „Uwierz w Mikołaja”. Jest to polska komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą, która pokazuje dwa światy i dwa różne punkty widzenia Świąt Bożego Narodzenia – młodych i seniorów. Film pokazuje losy kilkorga bohaterów, które przeplatają się ze sobą w szczególny sposób aby powstała opowieść o miłości, życzliwości i z dużą dawką dobrego humoru. Fabuła filmu rozbawiła i wzruszyła a także nastroiła i wprowadziła widzów w okołoświąteczny czas. Po zakończonym seansie filmowym uczniowie przechadzali się wśród ozdób świątecznych, które znajdują się w centrum handlowym i również przypominają o zbliżających się świętach.