Kino Cinema City Silesia Życzenie

5 grudnia 2023 roku uczniowie klas V b, VI i VIII a, wraz z wychowawcami, wybrali się do Kina w Silesia City Silesia. Obejrzeli film pt: „Życzenie”, który jest animowaną komedią muzyczną produkcji Walt Disney Animation Studio. Uczniowie przenieśli się do magicznego królestwa, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie, na które odpowiada gwiazdka posiadająca kosmiczną siłę. Razem ze swoimi towarzyszami Asha stawia czoła groźnemu wrogowi, władcy królestwa Rosas. Film pokazuje, że gdy wola odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd to mogą wydarzyć się cudowne rzeczy. Dzieciom bardzo podał się film i razem z jego głównymi bohaterami przeżywali niesamowite przygody i trzymali mocno kciuki za powodzenie ich misji.