Wybrali się tam uczniowie klas IV i V, wraz z opiekunem, i poznawali atrakcje Parku również te najnowsze :)
27 września 2013 roku odbyła się II Olimpiada Szkół Specjalnych, na boisku ze sztuczną nawierzchnią Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sportu „Stadion Śląski” w Chorzowie.
Nowe zdjęcia znajdziecie w albumie fotograficznym II OLIMPIADA SPORTOWA. Informacje w Kronice Szkolnej
2 WRZEŚNIA MSZĄ ŚWIETĄ I UROCZYSTĄ AKADEMIĄ ROZPOCZELIŚMY NOWY ROK SZKOLNY 2013/2014. W NOWYM ROKU SZKOLNYM ŻYCZYMY SAMYCH 6 I 5 :)))))
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2012/2013.
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu FESTYN SPORTOWY I TURNIEJ BOCCE.
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu BIERZMOWANIE I WYCIECZKA DO ŁAGIEWNIK.
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu SKANSENOWSKI KONKURS PLASTYCZNY.
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu STADNINA KONI TĄBKOWICE.
NOWOŚĆ !!!!
W albumie fotograficznym pierwsze zdjęcia z zielonej szkoły. Pozdrowienia dla uczestników i wychowawców.
Nowa galeria I LETNIA CHORZOWSKA SPARTAKIADA "RUCH TO ZDROWIE" została dodana do albumu fotograficznego
Uczniowie naszej szkoły brali udział w tym sportowym wydarzeniu. Współzawodnictwo było fair play, duzo radości i uśmiechu. Wpraszamy sie na przyszły rok :))))
Nowa zakładka Biofeedback w naszej szkole . Na tej stronie możecie się zapoznać się z terapią, na czym polega, dla kogo jest wskazana i jakie ma skutki, Polecamy!!!
WYCIECZKA SPP OGRODZIENIEC 2013 została dodana do albumu fotograficznego. Dnia 3.06.2013 byliśmy na wycieczce w Ogrodzieńcu. Pogoda nam dopisała, chociaż nikt nam w to nie wierzy. Zamek fajny, ognisko udane, kiełbaski smaczne :))))
Uczniowie klas III – VI ZET oraz I – III g ZET, razem z nauczycielami również uczcili ten dzień. Wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali dla rodziców poczęstunek i wręczyli wcześniej zrobione laurki. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i zaprezentowali przedstawienie „Księżycowo”.
Dnia 23.05.2013 r. w Zespole Szkół Specjalnych Nr 3 w Chorzowie odbył się 24 międzyszkolny konkurs ,, Wiedzy o Chorzowie i Śląsku’’. Spotkanie przebiegło w miłej i życzliwej atmosferze. Uczestnicy mogli także skorzystać ze słodkiego poczęstunku.