W czerwcu uczestniczyliśmy w wielu warsztatach, spotkaniach, pogadankach i konkursach. Więcej wiadomości w Kronice Szkolnej
13 czerwca w piątek odbyła się coroczna wycieczka organizowana przez naszego katechetę pana Tomka. Pogoda dopisała, humory też. Szczegóły w KRONICE SZKOLNEJ Zapraszamy !!!
Uczestniczyliśmy w Paradzie, która była częścią obchodów Święta Miasta Chorzów. Naszym hasłem było "Podróż przez świat"
Nasze przedstawienie pt "Podróż przez ocean" bardzo się podobał i zajęliśmy I miejsce.
Podczas obchodów Dnia Dziecka była zabawa, tańce, słodycze, dużo uśmiechu i malowanie twarzy.
Klasy III zawodowa, II i III gimnazjum uczestniczyły w Wycieczce do Wieliczki i zwiedzili "Trasę turystyczną"
W maju byliśmy uczestnikami wycieczek, braliśmy udział w konkursach i pogadankach. Więcej onformacji w Kronice Szkolnej
Drużyna naszej szkoły brała udział w II Edycji Turieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSS nr 2 w Chorzowie.
W trakcie 4-dniowej wycieczki do Ustronia wypoczywaliśmy, zwiedzaliśmy i korzystaliśmy z miejscowych atrakcji.
Uczyliśmy sie od najlepszych. Trenowaliśmy z piłkarzami Ruchu Chorzów.
Informacje o naszym treningu znajdziecie na oficjalnej stronie Ruchu Chorzów
Relację z „Niebieskiego wuefu” można zobaczyć pod adresem:
http://www.ruchchorzow.com.pl/galeria/255/niebieski-wf/
http://www.ruchchorzow.com.pl/aktualnosci/2590/niebieski-wf/
Wszystkie zdjęcia do zobaczenia na stronie:
https://plus.google.com/photos/103672089815973550162/albums/6017349093842912673
Braliśmy udział w XII Festiwalu Ekspresji dziecięcej w Katowicach.Występy naszych zespołów bardzo się podobały.
Na zajęciach dowiedzieliśmy się jak żyli ludzie dawno temu, jakie mieli tradycje i jakimi zabawkami bawiły się wtedy dzieci.
Współpracujemy z Klubem Clearex i jednocześnie poznajemy historię tego klubu oraz podziwiamy zdobyte medale i puchary
Więcej wiadomości w kronice szkolnej
Podczas Dnia Otwartego Szkoły witaliśmy wszystkich, którzy nas odwiedzili i byli zainteresowani ofertą szkoły na najbliższy nowy rok szkolny.
Uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego w Jarosławcu zwiedzali zamek w Będzinie i poznali historię tych murów.
Na XIII Przeglądzie Teatralnym w Katowicach nasze przedstawienie "Najlepszy prezent" zdobyło I miejsce