Wycieczka do Kalet pokazała nam bogactwa jakie można znaleźć w lesie - oprócz miłych wspomnień przywieźliśmy pełne kosze grzybów oraz piękne bukiety jesienne
Po zaciętej ale fair - play walce ogłoszono wyniki - drużyna z Gimnazjum zdobyła I miejsce a drużyna ze Szkoły Podstawowej - II miejsce. GRATULUJEMY !!!
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu WYCIECZKA DO WROCŁAWIA.
Więcej zdjęć:
Wrocław -https://plus.google.com/u/0/photos/103672089815973550162/albums/6070154911084200289
Krasnoludki - https://plus.google.com/u/0/photos/103672089815973550162/albums/6072389536575186753
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie przygotowali uroczystą akademię i zaprezentowali kilka scenek sytuacyjnych, które bardzo spodobały się publiczności. Każdy występ nagrodzony został gromkimi brawami.
Braliśmy udział w plenerze malarskim SIELSKIE KLIMATY, który odbywał się na terenie chorzowskiego Skansenu. Wykonywaliśmy prace plastyczne inspirowane obiektami architektonicznymi, ekspozycją i pejzażem
Na stadionie RUCHU pomagaliśmy w pracach porządkowych tuż przed Wielkimi Derbami Śląska Ruch : Górnik
Prezes KPR RUCH CHORZÓW powierzył nam założenie FANCLUBU
Jesteśmy na Facebooku
https://www.facebook.com/ofcruch
Jesteśmy w Chorzowianinie
http://www.chorzowianin.pl/kpr-ruch-ma-oficjalny-fanclub,n-5403.html
I jesteśmy na każdym meczu!
Na meczach piłkarek ręcznych Klubu Ruch Chorzów głośno dopingujemy, trzymamy kciuki i cieszymy się z każdej bramki.
Zdjęcia z meczów:
Na zajęciach w stajni w Tąpkowicach jeździliśmy na koniach a także mieliśmy okazję zobaczyć w jaki sposób należy dbać o zwierzęta.
Na warsztatach kulinarnych "Gastrosilesia" uczniowie grup kucharskich klas zawodowych poznali nowe technologie, maszyny i urządzenia oraz trendy w gastronomii a także uczestniczyli w pokazach kulinarnych, barmańskich i carvingu.
Na zajęciach z dogoterapii zaprzyjaźniliśmy się z nowofunlandem o imieniu Isztar
Razem ze Strażą Miejską z Chorzowa utrwalaliśmy sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i przypominaliśmy sobie znaki drogowe oraz działanie sygnalizacji świetlnej.
Uroczystą akademią rozpoczął się rok szkolny 2014/2015 i jednocześnie przywitaliśmy nowych uczniów wśród naszej społeczności szkolnej.
O godzinie 8.00 Msza Święta w kościele Św Barbary.
Godzina 09.00 rozpoczęcie roku szkolnego dla szkoły podstawowej i gimnazjum.
Godzina 10.00 rozpoczęcie roku szkolnego dla szkoły zawodowej i przysposabiajacej do pracy.
Serdecznie zapraszamy !!!
Wakacje to okres, w którym dzieciaki dużo przebywają na podwórku i dużo podróżują. To czas fantastycznej zabawy i odpoczynku od szkoły! Chcielibyśmy trochę o was zadbać, żeby ta zabawa była udana od A do Z, bez smutnego zakończenia.
Ciekawe materiały znajdziecie na stronie:
http://dladzieci.pl/ecid,25,eid,2559,title,Bezpieczne-wakacje,zabawa.html?ticaid=612ec2
http://bezpiecznewakacje.pl/
Uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych "Zagroda pełna zwierząt" i pikniku a odbyło się to w Skansenie.
Zajęcia w stajni i kontakt dzieci ze zwierzętami to nowe doświadczenia i umiejętności dla uczesników tego wyjazdu.
W tych zawodach mieliśmy dużo sukcesów. Więcej w albumie fotograficznym i Kronice Szkolnej.