"Jem zdrowo - zdrowo rosnę" to temat zajęć przeprowadzonych przez przedstawicieli Uniwersytetu Rozwoju z Chorzowa.
Na zabawie karnawałowej przebraliśmy się za różne postaci z bajek. Więcej zdjęć w albumie fotograficznym.
Świętowaliśmy Walentynki. Do zabawy dołączyli absolwenci naszej szkoły. Zapraszamy do albumu fotograficznego.
Poprzez zabawę integrowaliśmy się na kręgielni. Zobaczcie jak dobrze się bawiliśmy.
Formowaliśmy według własnego pomysłu i piekliśmy chleb w prawdziwym piecu chlebowym podczas zajęć w Skansenie "Kawałek chleba nie spadnie z nieba". Efekty naszej pracy można zobaczyć w albumie fotograficznym.
I Międzyszkolny Konkurs Literacki „Świat najpiękniejszych baśni” dla szkół podstawowych.
Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Chorzowie jest organizatorem I Międzyszkolnego Konkursu Literackiego dla uczniów szkół podstawowych. Mamy nadzieję, że Konkurs będzie ciekawą alternatywą do zajęć z zakresu rozwijania czytelnictwa wśród najmłodszych. Zapraszamy do udziału w Konkursie, który odbędzie się 22 maja 2014r. Wszelkie szczegóły zawarte są w regulaminie (link poniżej)
Zobaczcie jak pracujemy na zajęciach. Zapachy z naszej sali przyciągają rzesze łasuchów :)
Wiecej wiadomości o
- wizycie w Panewnikach
- warsztatach plastycznych w muzeum
- konkursie na karmnik
- wizycie w kinie
znajdziecie w Kronice Szkolnej na naszej stronie
ZAPRASZAMY !!!
W dniu 16 stycznia 2014 roku uczniowie SPP a także Szkoły Podstawowej, wspólnie z panią Dyrektor Małgorzatą Turyńską i nauczycielami: p. Menartowicz, p. Kuc, p. Szmidt, p. Dębowską, p. Osmańczyk i panem Wyplerem, pojechali do Katowic – Panewnik aby obejrzeć piękną stajenkę.
Dnia 15 stycznia 2014 roku Kolędnicy Misyjni naszej szkoły, wraz z katechetką, udali się do Urzędu Miasta Chorzowa aby wspólnie z uczniami szkół naszego miasta spotkać się z panem Prezydentem i kolędować.
Nasza szkoła od wielu lat kontynuuje dzieło „Adopcji serca”.
Więcej nformacji znajdziecie w Kronice Szkolnej.
Ze wszystkich bombek przekazanych przez uczniów z różnych szkół Parafii Św Barbary najpiękniejszą bombkę zrobił Dawid Oleszek.
Ferie zimowe od 20.01.2014 do 31.01.2014. Do szkoły wracamy 03.02.2014. W tym samym dniu rozpoczyna sie II semestr nauki.
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dużo ciepła oraz mnóstwa prezentów aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery,a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność życzy:
Zespół Redakcyjny
Od wielu, wielu lat tradycją naszej szkoły jest wigilia organizowana w klasach w ostatni dzień nauki przed świąteczna przerwą.. Uczniowie , nauczyciele, opiekunowie spotykają się na sali gimnastycznej i uczestniczą w imprezie świątecznej. W klasach dzielą się opłatkiem, składają sobie życzenia i degustują potrawy świąteczne. Fotorelacja w albumie KLASOWE WIGILIE.